FAIL (the browser should render some flash content, not this).O firmie:

Firma AM Studio istnieje na rynku od 1993 r. Ofertę związaną z prowadzeniem strzelań włączyła w zakres swojej działalności w 2004r. Jej właściciel, namówiony przez przyjaciół, uznał, że wieloletnie doświadczenie strzeleckie może być bazą do ciekawych, zgodnych z prawem i przede wszystkim bezpiecznych zajęć dla wszystkich zainteresowanych. AM Studio działalność strzelecką prowadzi pod nazwą Akademia Umiejętności Strzeleckich. Przez ostatnie 6 lat, na bazie prowadzonych treningów, szkoleń i imprez strzeleckich, firma wypracowała szereg programów o różnym stopniu zaawansowania. Programy przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla firm. Osobną gałęzią działalności są szkolenia i treningi dla instytucji, których pracownicy noszą broń na co dzień. Firma jest licencjonowanym przez Polski Związek Instruktorów i Trenerów Formacji Ochronnych IP System ośrodkiem szkoleniowym uprawnionym do prowadzenia zajęć na bazie autorskich programów Związku, zatwierdzonych przez MON i MENiS. Licencja musi być odnawiana co roku. Do tej pory, nie licząc klientów indywidualnych, Akademia przeszkoliła około 4500 pracowników: głównie konwojentów, strażników i pracowników ochrony. Jest wpisana pod numerem 988K do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Miasto Stołeczne Waszawa jako placówka kształcenia ustawicznego organizująca kursy dla osób ubiegających sie o licencję pracownika ochrony I i II st, prowadząca zajęcia z bronią palną i kształąca pracowników ochrony.

Terenem działalności Akademii są głównie miasta: Warszawa i Łódź. Niektóre kontrakty (np. strzeleckie imprezy integracyjne lub szkolenia pracowników) realizowane są na terenie całego kraju. Zajęcia prowadzone są wyłącznie na strzelnicach posiadających ważne atesty i zezwolenia. W Warszawie zajęcia prowadzimy najczęściej na strzelnicach przy ul. Łazienkowskiej i przy ul. Marymonckiej. Strzelnice na których prowadzimy strzelania z karabinów, karabinków i PM oraz strzelania do rzutków znajdują się w Rembertowie, w Suchodole i Piotrkowie Trybunalskim.

Akademia wyjątkowo dba o dobór kadry prowadzącej zajęcia. Współpracuje z gronem doświadczonych instruktorów i trenerów. Są przede wszystkim praktykami z doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń indywidualnych jak i treningów grupowych. Instruktorzy, pomimo, że na co dzień pracują z bronią, nieustannie doskonalą swe umiejętności w ramach obowiązkowych treningów wewnętrznych. Oprócz technik strzeleckich ćwiczą opanowanie, podzielność uwagi, refleks i... cierpliwość potrzebną przy nauczaniu.