FAIL (the browser should render some flash content, not this).


W ramach działalności Akademii Umiejętności Strzeleckich prowadzimy:


1. Strzelania rekreacyjne dla osób, które chcą spróbować swoich sił.
Od tego się zaczyna. Po krótkim, obowiązkowym przeszkoleniu w zakresie bezpiecznego obchodzenia się z bronią zaczniesz strzelać z wybranej przez siebie jednostki.

2. Naukę strzelania dla osób początkujących.
To zajęcia dla Tych, którym pierwszy kontakt z bronią sprawił satysfakcję. Nauczysz się podstawowych postaw strzeleckich, zgrywania przyrządów celowniczych i "pracy" na języku spustowym. Tak, abyś przynajmniej mniej więcej trafiał tam gdzie celowałeś.

3. Treningi indywidualne dla osób zaawansowanych w zakresie sportowych strzelań statycznych i dynamicznych.
To trening dla osób mających opanowane podstawy i wpojone nawyki bezpiecznego posługiwania się bronią. Jeśli chcesz trafiać przynajmniej 90pkt/100 na dystansie 25 m, albo znudziło Ci się statyczne "dziurawienie tarczy" i chciałbyś do oceny dodać czynnik czasu, ten trening jest dla Ciebie.

4. Treningi indywidualne dla posiadaczy pozwolenia na broń do ochrony osobistej.
Niestety, statystka jest bezwzględna. Ta grupa osób najsłabiej posługuje się bronią palną. Skutkuje przekonanie, że sam fakt posiadania broni palnej stanowi o przewadze jej posiadacza. Nic bardziej mylnego. Niewyszkolony ale pewny siebie jej posiadacz, stanowi poważne zagrożenie dla siebie samego i dla otoczenia. Zajęcia przygotowują do działania w stanie silnego stresu. Dowiesz się jak nie dać się zabić i nie narobić sobie kłopotów z prawem przez nieumiejętne posłużenie się bronią. Zapewne jesteś przekonany, że dasz sobie radę i potrafisz się obronić? Zadzwoń. Umówimy się na strzelnicy i zweryfikujemy Twoje umiejętności jedynie za koszt toru strzeleckiego. Jeśli stwierdzisz, że test nie wypadł dobrze, może zostaniesz naszym klientem? Nie zapomnij pozwolenia na broń.

5. Kursy oraz szkolenia strzeleckie dla osób przygotowujących się do egzaminów na licencję pracownika ochrony.
Cóż, kursy jakie są, takie są. Niektórym wiedza tam przekazywana wystarcza, innym nie. Ci, którzy mają kłopot z jej opanowaniem mogą przyjść na indywidualne korepetycje. Zapraszamy też Tych, którzy zdają sobie sprawę, że umiejętności od których może zależeć czyjeś życie nie da się przyswoić w czasie kilku godzin i trzech wizyt na strzelnicy. Sami oragnizujemy również kursy - w pełnym zakresie - dla osób chcących zdobyć licencję pracownika ochrony. Kurs, po jego pozytywnym zaliczeniu, kończy się uzyskaniem zaświadczenia niezbędnego przy ubieganiu się o licencję.

6. Zajęcia doszkalające i sprawdzające dla firm i instytucji zatrudniających pracowników noszących broń w ramach pracy.
Jeżeli Pracodawcy naprawę zależy na Waszym zdrowiu i życiu to zapraszamy na szkolenia. Świadomość braków w wyszkoleniu to podstawa. Trening zwiększy szansę przeżycia w przypadku, kiedy zmuszony będziesz broni użyć. Samo jej posiadanie już nie wystarcza. Omówimy potrzeby i zaproponujemy program szkoleniowy odpowiedni dla danej instytucji. Inaczej szkolimy Straż Leśną, a inaczej pracowników wykonujących konwoje pieniężne. Niestety prawda jest bardziej brutalna. Firmie, która Was zatrudnia potrzebny jest dokument o odbyciu 1 raz w roku obowiązkowych strzelań sprawdzających. Możemy takie szkolenie sprawdzające przeprowadzić i stosowny dokument z obiektywną oceną wydać. Przynajmniej powiemy Ci jakie popełniasz błędy i zaproponujemy trening, który sam sobie przeprowadzisz w domu z imitatorem. Nauczysz się czegoś ponad to co wiedziałeś do tej pory.

7. Treningi w zakresie strzelań z broni myśliwskiej (rzutki, ruchoma tarcza).
To program nie tylko dla stażystów i przyszłych myśliwych. Spróbuj swoich sił przy strzelaniu do rzutków albo do ruchomej tarczy. Wielka frajda i satysfakcja. Gwarantujemy, że już na pierwszym treningu trafisz przynajmniej jeden raz. To trening dla osób lubiących strzelania dynamiczne, ale niekoniecznie chcących z bronią biegać (przemieszczać się).

8. Organizujemy Strzeleckie Imprezy Integracyjne.
Oferta przeznaczona jest główie dla firm i instytucji. Strzelnica to świetne miejsce na nietuzinkową rozrywkę po pracy. Jeśli chcesz zaimponować swoim pracownikom zafunduj im imprezę na strzelnicy, połaczoną z krótkim szkoleniem i minizawodami strzeleckimi. Zaproponujemy kilka różnych wariantów takiego spotkania bo możliwości jest wiele. Trofea w postaci dyplomów i pucharów dla zwycięzców będą miłą pamiątką i powodem do dumy. Zajmiemy się całkowitą organizacją imprezy w tym transportem i cateringiem. Jako Szef nie możesz być gorszy od swoich podwładnych. Potrenuj z nami wcześniej.

9. Konsultacje w zakresie obowiązującego prawa (Postępowanie administracyjne dla osób ubiegających sie o pozwolenie na broń).
Wiemy co, wiemy gdzie, wiemy jak. Jeśli chcesz ubiegać się o pozwolenie na broń to dowiesz się co robić i w jakiej kolejności. NIE GWARANTUJEMY, że broń otrzymasz. NIE POŚREDNICZYMY i NIE ZAŁATWIAMY pozwoleń na broń. Służymy jedynie praktyczną wiedzą dotyczącą obowiązującej procedury. W dobie drapieżnego kapitalizmu możemy tą wiedzą podzielić się z Tobą za ustaloną indywidualnie opłatą. Na pewno będzie taniej niż zdobywanie jej samemu i uczenie się na błędach. Przechodziliśmy te procedury wielokrotnie. Nasi stali klienci, regularnie z nami trenujący przyswajają tą wiedzę bezpłatnie.

10. Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów na Patent Strzelecki.
Musi zebrać się grupa przynajmniej 5 osobowa. Kurs obejmuje podstawowe zagadnienia wymagane podczas egzaminu na patent strzelecki. Możesz tę wiedzę przyswoić samodzielnie, ale zaręczmy, że łatwiej ją przyswoisz podczas kilku godzin praktycznej nauki. Dostaniesz materiały do nauki i zapytasz o rzeczy niezrozumiałe.